Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Lukes Lane, Te Aro, 6011, Wellington, Wellington: 6011

6011

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Lukes Lane, Te Aro, 6011, Wellington, Wellington
Zonë 1 :Lukes Lane
Qytet :Te Aro
Rajon 2 :Wellington
Rajon 1 :Wellington
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :6011

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-WGN
gjerësi :-41.29170
gjatësi :174.77900
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Lukes Lane, Te Aro, 6011, Wellington, Wellington është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 6011.

Të tjerët u kërkohet në
Lukes Lane, Te Aro, 6011, Wellington, Wellington,6011 ©2014 kodin postar Query