Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Woodhouse Avenue, Karori, 6012, Wellington, Wellington: 6012

6012

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Woodhouse Avenue, Karori, 6012, Wellington, Wellington
Zonë 1 :Woodhouse Avenue
Qytet :Karori
Rajon 2 :Wellington
Rajon 1 :Wellington
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :6012

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-WGN
gjerësi :-41.29100
gjatësi :174.72500
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Woodhouse Avenue, Karori, 6012, Wellington, Wellington është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 6012.

Të tjerët u kërkohet në
Woodhouse Avenue, Karori, 6012, Wellington, Wellington,6012 ©2014 kodin postar Query