Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Myers Street, Waikiwi, 9810, Invercargill, Southland: 9810

9810

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Myers Street, Waikiwi, 9810, Invercargill, Southland
Zonë 1 :Myers Street
Qytet :Waikiwi
Rajon 2 :Invercargill
Rajon 1 :Southland
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :9810

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-STL
gjerësi :-46.37660
gjatësi :168.35600
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Myers Street, Waikiwi, 9810, Invercargill, Southland është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 9810.

Të tjerët u kërkohet në
Myers Street, Waikiwi, 9810, Invercargill, Southland,9810 ©2014 kodin postar Query