Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kane Street, Green Island, 9018, Dunedin, Otago: 9018

9018

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kane Street, Green Island, 9018, Dunedin, Otago
Zonë 1 :Kane Street
Qytet :Green Island
Rajon 2 :Dunedin
Rajon 1 :Otago
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :9018

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-OTA
gjerësi :-45.89950
gjatësi :170.44200
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kane Street, Green Island, 9018, Dunedin, Otago është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 9018.

Të tjerët u kërkohet në
Kane Street, Green Island, 9018, Dunedin, Otago,9018 ©2014 kodin postar Query