Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Milton, 9291, Clutha, Otago: 9291

9291

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Milton, 9291, Clutha, Otago
Zonë 1 :
Qytet :Milton
Rajon 2 :Clutha
Rajon 1 :Otago
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :9291

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-OTA
gjerësi :-46.05265
gjatësi :169.92942
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Milton, 9291, Clutha, Otago është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 9291.

Të tjerët u kërkohet në
Milton, 9291, Clutha, Otago,9291 ©2014 kodin postar Query