Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Waitipapa Road, Hunterville, 4730, Rangitikei, Manawatu-Wanganui: 4730

4730

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Waitipapa Road, Hunterville, 4730, Rangitikei, Manawatu-Wanganui
Zonë 1 :Waitipapa Road
Qytet :Hunterville
Rajon 2 :Rangitikei
Rajon 1 :Manawatu-Wanganui
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :4730

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-MWT
gjerësi :-39.93500
gjatësi :175.56200
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Waitipapa Road, Hunterville, 4730, Rangitikei, Manawatu-Wanganui është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 4730.

Të tjerët u kërkohet në
Waitipapa Road, Hunterville, 4730, Rangitikei, Manawatu-Wanganui,4730 ©2014 kodin postar Query