Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Forest Road, Waitarere Beach, 5510, Horowhenua, Manawatu-Wanganui: 5510

5510

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Forest Road, Waitarere Beach, 5510, Horowhenua, Manawatu-Wanganui
Zonë 1 :Forest Road
Qytet :Waitarere Beach
Rajon 2 :Horowhenua
Rajon 1 :Manawatu-Wanganui
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :5510

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-MWT
gjerësi :-40.55330
gjatësi :175.20500
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Forest Road, Waitarere Beach, 5510, Horowhenua, Manawatu-Wanganui është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 5510.

Të tjerët u kërkohet në
Forest Road, Waitarere Beach, 5510, Horowhenua, Manawatu-Wanganui,5510 ©2014 kodin postar Query