Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Jull Street, Napier South, 4110, Napier, Hawke's Bay: 4110

4110

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Jull Street, Napier South, 4110, Napier, Hawke's Bay
Zonë 1 :Jull Street
Qytet :Napier South
Rajon 2 :Napier
Rajon 1 :Hawke's Bay
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :4110

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-HKB
gjerësi :-39.49640
gjatësi :176.90800
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Jull Street, Napier South, 4110, Napier, Hawke's Bay është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 4110.

Të tjerët u kërkohet në
Jull Street, Napier South, 4110, Napier, Hawke's Bay,4110 ©2014 kodin postar Query