Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Inveresk Place, Tokoroa, 3420, South Waikato, Waikato: 3420

3420

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Inveresk Place, Tokoroa, 3420, South Waikato, Waikato
Zonë 1 :Inveresk Place
Qytet :Tokoroa
Rajon 2 :South Waikato
Rajon 1 :Waikato
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :3420

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-WKO
gjerësi :-38.22350
gjatësi :175.87100
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Inveresk Place, Tokoroa, 3420, South Waikato, Waikato është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 3420.

Të tjerët u kërkohet në
Inveresk Place, Tokoroa, 3420, South Waikato, Waikato,3420 ©2014 kodin postar Query