Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Colman Street, Queenwood, 3210, Hamilton, Waikato: 3210

3210

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Colman Street, Queenwood, 3210, Hamilton, Waikato
Zonë 1 :Colman Street
Qytet :Queenwood
Rajon 2 :Hamilton
Rajon 1 :Waikato
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :3210

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-WKO
gjerësi :-37.75060
gjatësi :175.26900
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Colman Street, Queenwood, 3210, Hamilton, Waikato është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 3210.

Të tjerët u kërkohet në
Colman Street, Queenwood, 3210, Hamilton, Waikato,3210 ©2014 kodin postar Query