Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Patrick Place, Fitzroy, 3206, Hamilton, Waikato: 3206

3206

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Patrick Place, Fitzroy, 3206, Hamilton, Waikato
Zonë 1 :Patrick Place
Qytet :Fitzroy
Rajon 2 :Hamilton
Rajon 1 :Waikato
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :3206

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-WKO
gjerësi :-37.81470
gjatësi :175.29900
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Patrick Place, Fitzroy, 3206, Hamilton, Waikato është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 3206.

Të tjerët u kërkohet në
 • 3206 Patrick+Place,+Fitzroy,+3206,+Hamilton,+Waikato
 • 21054 Dullewa,+Matale,+Central
 • J4Z+2T2 J4Z+2T2,+Brossard,+Champlain,+Montérégie,+Quebec+/+Québec
 • None El+Pastudo,+San+Isidro,+Santa+Cruz+de+Yojoa,+Cortés
 • D5871 Lafinur,+San+Luis
 • 10013 Rabat,+10013,+Rabat,+Rabat-Salé-Zemmour-Zaër
 • QLA+1022 QLA+1022,+Triq+l-Indipendenza,+Qala,+Qala,+Għawdex
 • None Thigio,+Gituamba,+Ng'arua,+Laikipia,+Rift+Valley
 • 52206 Pinežići,+52206,+Marčana,+Istarska
 • None Diah,+Kaizolu+2,+Garwula,+Grand+Cape+Mount
 • 4702 South+Street,+Feilding,+4702,+Manawatu,+Manawatu-Wanganui
 • None Miculpaya,+Puna,+José+María+Linares,+Potosí
 • 77072 Сарники/Sarnyky,+Рогатинський+район/Rohatynskyi+raion,+Івано-Франківська+область/Ivano-Frankivsk+oblast
 • 337113 337113,+Târnava,+Brănişca,+Hunedoara,+Vest
 • 040500 Карабулак/Karabulak,+Ескельдинский+РУПС/Eskeldi+district,+Алматинская+область/Almaty+region
 • 6286 Altwis,+Altwis,+Hochdorf,+Luzern/Lucerne/Lucerna
 • 9592528 Higashimiyauchi/東宮内,+Shibata-shi/新発田市,+Niigata/新潟県,+Chubu/中部地方
 • 07000 Kampong+Ranggut,+07000,+Langkawi,+Kedah
 • 20578 Paradeka,+Kandy,+Central
 • 724+69 Västerås,+Västerås,+Västmanland
Patrick Place, Fitzroy, 3206, Hamilton, Waikato,3206 ©2014 kodin postar Query