Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Hadfield Street, Patea, 4520, South Taranaki, Taranaki: 4520

4520

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Hadfield Street, Patea, 4520, South Taranaki, Taranaki
Zonë 1 :Hadfield Street
Qytet :Patea
Rajon 2 :South Taranaki
Rajon 1 :Taranaki
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :4520

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-TKI
gjerësi :-39.75040
gjatësi :174.47100
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Hadfield Street, Patea, 4520, South Taranaki, Taranaki është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 4520.

Të tjerët u kërkohet në
 • 4520 Hadfield+Street,+Patea,+4520,+South+Taranaki,+Taranaki
 • None Yer+Daji,+Madarounfa,+Madarounfa,+Maradi
 • None Giharabuga,+Bugume,+Rugazi,+Bubanza
 • 91-849 91-849,+Zagajnikowa,+Łódź,+Łódź,+Łódzkie
 • None Murenguko,+Nyakararo,+Rutegama,+Muramvya
 • None Bozoum,+Bozoum,+Bozoum,+Ouham+Péndé,+Région+du+Yadé
 • None Kiberu,+Mwaza,+Kabezi,+Bujumbura+Rural
 • None Kinanga,+Busenga,+Muhuta,+Bujumbura+Rural
 • 28100 Kampong+Gumai,+28100,+Chenor,+Pahang
 • None Bogotá,+Bogotá,+Bogotá+D.C.
 • None Kinyana,+Munini,+Matongo,+Kayanza
 • 4002 Sibulan,+4002,+Nagcarlan,+Laguna,+Calabarzon+(Region+IV-A)
 • None Tamarindo,+El+Pino,+El+Porvenir,+Atlántida
 • 28130 Villas+del+Sol,+Tecoman,+28130,+Tecomán,+Colima
 • 1780066 Nishioizumimachi/西大泉町,+Nerima-ku/練馬区,+Tokyo/東京都,+Kanto/関東地方
 • 5070 Glynde+Plaza,+Norwood+Payneham+St+Peters,+Subs+near,+South+Australia
 • 405-808 405-808,+Ganseog+2(i)-dong/간석2동,+Namdong-gu/남동구,+Incheon/인천
 • None Nyabukoziki,+Kagunuzi,+Buganda,+Cibitoke
 • None Wanyirandorimana,+Buyumpu,+Kabarore,+Kayanza
 • None Gatoza,+Muyange,+Giheta,+Gitega
Hadfield Street, Patea, 4520, South Taranaki, Taranaki,4520 ©2014 kodin postar Query