Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Buckleys Terrace, Tinwald, 7700, Ashburton, Canterbury: 7700

7700

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Buckleys Terrace, Tinwald, 7700, Ashburton, Canterbury
Zonë 1 :Buckleys Terrace
Qytet :Tinwald
Rajon 2 :Ashburton
Rajon 1 :Canterbury
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :7700

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-CAN
gjerësi :-43.90930
gjatësi :171.73000
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Buckleys Terrace, Tinwald, 7700, Ashburton, Canterbury është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 7700.

Të tjerët u kërkohet në
Buckleys Terrace, Tinwald, 7700, Ashburton, Canterbury,7700 ©2014 kodin postar Query