Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Pawa Place, Manurewa, 2102, Manukau, Auckland: 2102

2102

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Pawa Place, Manurewa, 2102, Manukau, Auckland
Zonë 1 :Pawa Place
Qytet :Manurewa
Rajon 2 :Manukau
Rajon 1 :Auckland
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :2102

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-AUK
gjerësi :-37.02800
gjatësi :174.87600
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Pawa Place, Manurewa, 2102, Manukau, Auckland është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 2102.

Të tjerët u kërkohet në
Pawa Place, Manurewa, 2102, Manukau, Auckland,2102 ©2014 kodin postar Query