Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Kirk Street, Eden Terrace, 1021, Auckland, Auckland: 1021

1021

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Kirk Street, Eden Terrace, 1021, Auckland, Auckland
Zonë 1 :Kirk Street
Qytet :Eden Terrace
Rajon 2 :Auckland
Rajon 1 :Auckland
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :1021

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-AUK
gjerësi :-36.86410
gjatësi :174.75000
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Kirk Street, Eden Terrace, 1021, Auckland, Auckland është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 1021.

Të tjerët u kërkohet në
Kirk Street, Eden Terrace, 1021, Auckland, Auckland,1021 ©2014 kodin postar Query