Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Cheyenne Street, Sockburn, 8042, Christchurch, Canterbury: 8042

8042

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Cheyenne Street, Sockburn, 8042, Christchurch, Canterbury
Zonë 1 :Cheyenne Street
Qytet :Sockburn
Rajon 2 :Christchurch
Rajon 1 :Canterbury
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :8042

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-CAN
gjerësi :-43.53050
gjatësi :172.55300
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Cheyenne Street, Sockburn, 8042, Christchurch, Canterbury është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 8042.

Të tjerët u kërkohet në
Cheyenne Street, Sockburn, 8042, Christchurch, Canterbury,8042 ©2014 kodin postar Query