Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Barrington, Christchurch, 8244, Christchurch, Canterbury: 8244

8244

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Barrington, Christchurch, 8244, Christchurch, Canterbury
Zonë 1 :Barrington
Qytet :Christchurch
Rajon 2 :Christchurch
Rajon 1 :Canterbury
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :8244

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-CAN
gjerësi :-43.55659
gjatësi :172.62088
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Barrington, Christchurch, 8244, Christchurch, Canterbury është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 8244.

Të tjerët u kërkohet në
Barrington, Christchurch, 8244, Christchurch, Canterbury,8244 ©2014 kodin postar Query