Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Temuka Gardens, Blockhouse Bay, 0600, Auckland, Auckland: 0600

0600

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Temuka Gardens, Blockhouse Bay, 0600, Auckland, Auckland
Zonë 1 :Temuka Gardens
Qytet :Blockhouse Bay
Rajon 2 :Auckland
Rajon 1 :Auckland
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :0600

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-AUK
gjerësi :-36.91170
gjatësi :174.69700
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Temuka Gardens, Blockhouse Bay, 0600, Auckland, Auckland është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 0600.

Të tjerët u kërkohet në
Temuka Gardens, Blockhouse Bay, 0600, Auckland, Auckland,0600 ©2014 kodin postar Query