Нов ЗеландПоштенски Пребарување
Внесете поштенски код , провинцијата , град, област , улица, итн, од 40 милиони Поштенски податоци за пребарување на податоци

Gloucester Street, Greenmeadows, 4112, Napier, Hawke's Bay: 4112

4112

Адреса И Поштенски Број
Наслов :Gloucester Street, Greenmeadows, 4112, Napier, Hawke's Bay
Површина 1 :Gloucester Street
Град :Greenmeadows
Регионот 2 :Napier
Регионот 1 :Hawke's Bay
Земја :Нов Зеланд
Поштенски :4112

Други Информации
Јазик :English (EN)
Регионален Код :NZ-HKB
ширина :-39.53700
должина :176.84800
Временска Зона :Pacific/Auckland
Координирано Универзално Време :UTC+12
Летно Сметање На Времето : Yes (Y)

Онлајн Сајтот

Loading, Please Wait...

Gloucester Street, Greenmeadows, 4112, Napier, Hawke's Bay се наоѓа во Нов Зеланд. Нејзините поштенски код е 4112.

Другите се е достапен
Gloucester Street, Greenmeadows, 4112, Napier, Hawke's Bay,4112 ©2014 Поштенски Пребарување