Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Fitzroy, 4312, New Plymouth, Taranaki: 4312

4312

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Fitzroy, 4312, New Plymouth, Taranaki
Zonë 1 :
Qytet :Fitzroy
Rajon 2 :New Plymouth
Rajon 1 :Taranaki
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :4312

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-TKI
gjerësi :-39.04703
gjatësi :174.10471
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Fitzroy, 4312, New Plymouth, Taranaki është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 4312.

Të tjerët u kërkohet në
Fitzroy, 4312, New Plymouth, Taranaki,4312 ©2014 kodin postar Query