Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Saint Clair, 9012, Dunedin, Otago: 9012

9012

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Saint Clair, 9012, Dunedin, Otago
Zonë 1 :
Qytet :Saint Clair
Rajon 2 :Dunedin
Rajon 1 :Otago
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :9012

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-OTA
gjerësi :-45.90930
gjatësi :170.48858
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Saint Clair, 9012, Dunedin, Otago është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 9012.

Të tjerët u kërkohet në
Saint Clair, 9012, Dunedin, Otago,9012 ©2014 kodin postar Query