Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Cohen Place, Annesbrook, 7011, Nelson, Nelson: 7011

7011

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Cohen Place, Annesbrook, 7011, Nelson, Nelson
Zonë 1 :Cohen Place
Qytet :Annesbrook
Rajon 2 :Nelson
Rajon 1 :Nelson
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :7011

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-NSN
gjerësi :-41.29180
gjatësi :173.23500
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Cohen Place, Annesbrook, 7011, Nelson, Nelson është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 7011.

Të tjerët u kërkohet në
Cohen Place, Annesbrook, 7011, Nelson, Nelson,7011 ©2014 kodin postar Query