Zelanda E Rekodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

No 2 Line, Durie Hill, 4500, Wanganui, Manawatu-Wanganui: 4500

4500

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :No 2 Line, Durie Hill, 4500, Wanganui, Manawatu-Wanganui
Zonë 1 :No 2 Line
Qytet :Durie Hill
Rajon 2 :Wanganui
Rajon 1 :Manawatu-Wanganui
Vend :Zelanda E Re
Kodi Postar :4500

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :NZ-MWT
gjerësi :-39.93720
gjatësi :175.06800
Zona Koha :Pacific/Auckland
Koha Koordinuar Universal :UTC+12
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

No 2 Line, Durie Hill, 4500, Wanganui, Manawatu-Wanganui është e vendosur në Zelanda E Re.Kodi i saj është zip 4500.

Të tjerët u kërkohet në
No 2 Line, Durie Hill, 4500, Wanganui, Manawatu-Wanganui,4500 ©2014 kodin postar Query